Sposób na piękny i trwały manicure

Jeśli nie mamy zbyt wiele czasu na pielęgnacyjne zabiegi, często cierpią na tym nasze paznokcie. Nie chcemy tracić czasu kilka razy w tygodniu na ich malowanie i poprawki. Tradycyjne lakiery niestety wymagają ich sporo, bo długo schną i często się zdarza, że kiedy myślimy, że lakier wysechł, odbija się na nim faktura poduszki lub zdrapuje się przez przypadek… Na szczęście pojawiło się w ostatnim czasie świetne rozwiązanie dla zapracowanych kobiet: manicure (https://pl.wikipedia.org/wiki/Manicure) hybrydowy. Do jego wykonania używane są specjalne lakierożele, które zastygają dopiero w lampie UV. To sprawia, że mamy po pierwsze bardzo dużo czasu na precyzyjne pomalowanie paznokci oraz zrobienie zdobień – ponieważ możemy poprawiać wręcz do skutku, zanim utwardzimy lakier. Drugą kwestią jest to, że od razu po utwardzeniu hybryda jest całkowicie sucha i możemy spokojnie wrócić do swoich codziennych czynności bez obaw, że lakier nam odpryśnie czy coś się na nim odbije. Kolejną i największą zaletą tego typu manicure jest jego niesamowita trwałość. Jeśli tylko jest prawidłowo wykonany, możemy się nim cieszyć nawet 3-4 tygodnie! Zazwyczaj jedynym powodem do zdjęcia manicure jest widoczny duży odrost lub po prostu chęć zmiany. Co prawda, jest to dość czasochłonny zabieg, zwłaszcza, jeśli najpierw ściągamy stary manicure, a potem robimy nowy, ale można nabrać wprawy.

Wiele kobiet decyduje się na samodzielne malowanie, jednak bardzo dobrym pomysłem jest również udanie się do kosmetyczki (https://swiaturody.com/poznan,kosmetyczka,9.html). Poznań jest miastem, w którym hybrydy cieszą się ogromnym zainteresowaniem i większość pań woli jednak je robić właśnie w salonie kosmetycznym. Wtedy możemy być spokojne, że zostanie wykonany dokładnie i bezbłędnie, nasze paznokcie nie zostaną uszkodzone, a hybryda będzie się trzymać długo. Poza tym, jest to także dla nas wspaniała okazja do relaksu – profesjonalistka zajmuje się naszymi paznokciami, a my możemy posiedzieć, w spokoju wypić kawę i porozmawiać. Zestawy startowe są łatwo dostępne, ale też dość kosztowne oraz wymagają co jakiś czas uzupełniania, dlatego o wiele bardziej ekonomicznym rozwiązaniem jest chodzenie co kilka tygodni na zabieg do salonu kosmetycznego. Wizyty szybko się nam zwrócą, a na dodatek zaoszczędzimy swój czas.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>