Opalanie natryskowe, sposób na zdrową opaleniznę

Pięknie opalona skóra to, zwłaszcza latem, marzenie wielu z nas. Pamiętajmy jednak, że ekspozycja na działanie promieni słonecznych do najzdrowszych nie należy. To samo zresztą tyczy się także opalania w solarium. Czy to znaczy, że musimy zrezygnować z opalenizny? Wcale nie! Coraz więcej salonów kosmetycznych oferuje nam przecież profesjonalne opalanie natryskowe.

Kosmetyczka odpowie na każde nasze pytanie, udzieli informacji na temat stosowanych preparatów oraz tego, jak powinna być pielęgnowana opalenizna natryskowa, aby można się nią było cieszyć jak najdłużej. To naprawdę świetny pomysł dla osób, które chcą być pięknie opalone także zimą. Salony kosmetyczne, które oferują swoim klientkom opalanie natryskowe, posiadają oczywiście profesjonalny sprzęt i wysokiej jakości preparaty opalające, które są przyjazne dla ludzkiej skóry. Z racji tego, że wykorzystywane są sprzęty nowej generacji, które pracują niezawodnie, możemy spodziewać się naprawdę dobrego efektu opalania. Bez smug i innych szpecących śladów. Od razu warto zaznaczyć, że opalanie natryskowe to znakomita metoda opalania także i dla osób cierpiących na alergie, z bardzo jasną karnacją oraz kobiet w ciąży. Nowoczesne preparaty do opalania natryskowego bazują najczęściej na naturalnych składnikach. Takie preparaty dostępne są w różnych odcieniach. W salonie kosmetycznym możemy liczyć na to, że kosmetyczka wybierze kosmetyk o odpowiednim natężeniu, który będzie kolorystycznie najlepiej pasował do naszej naturalnej karnacji.

Opalanie natryskowe to zabieg bardzo przyjemny, który odbywa się w specjalnej kabinie. Osoba opalająca się stoi podczas zabiegu. Co istotne, sam zabieg opalania natryskowego nie jest zbyt czasochłonny. To jedynie 5-10 minut. Tyle każdy może poświęcić, aby pięknie wyglądać. Jak długo można cieszyć się opalenizną natryskową? Wiele zależy od indywidualnych predyspozycji każdego z nas. Zasadniczo opalenizna taka ściera się w pewnym stopniu podczas każdej kąpieli. 7-14 dni – tyle najczęściej można cieszyć się efektem zdrowej opalenizny. Jeśli zależy nam na tym, aby efekt zabiegu był maksymalnie trwały, dobrze byłoby przed planowanym opalaniem natryskowym zrobić dokładny peeling całego ciała.

Co istotne, profesjonalne opalanie natryskowe oferuje praktycznie każdy większy salon kosmetyczny także i w Częstochowie. Bez problemu wyszukasz gabinety oferujące opalanie natryskowe w swojej okolicy, wystarczy wpisać swiaturody.com > kosmetyczka > Częstochowa. To znakomita i przede wszystkim zdrowa alternatywa dla tradycyjnego opalania się na słońcu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>